به همين سادگی

به همین سادگی ...روزهای دوباره. شروع شد....عادت قدیم چشمانم را  کنار گذاشتم....پنجره را باز کردم...اری ادم به همین سادگی با اتفاق اشنا میشود...به همین سادگی ...اونروز در حیاط خلوت ذهنم با اسمان رفیق شدم...با هم رفتیم تا انور دور...با شاهپرکها نغمه های هزار سال مانده به احساسمان را خواندیم...اری به همین سادگی ...صبح شده بود و موذن تکبیر قد قامت موج را بر اریکه مناره ها باز گو میکرد...و من خط کمان رنگین کمان رابه دوش میکشیدم...که قامتم بر بلندای ابروی تو خم شد...اری به همین سادگی حرفای بی اختیار این تپنده در اندامترا به بیرون میریزی....نیم روز شده بود ومن و اسمون به راه افتادیم تا دستان بی خانمانیه مان را به اندام بی دست احتیاط بسپاریم...تا بر داریم شاخه گلی را که به پرواز در امده بود تا به دست اشتیاقمان برسد...به همین سادگی مشتاق میشویم...عصر بود و خورشید به خون بی رنگ افق تشنه بود...و من کوه را میپاییدم تا اختیار چشمانش را از کف ندهد...تا بتواند ابهت بی مثال خورشید را در خود جاری سازد...من بودم و اسمان...بی اختیار لرزیدم...سیب کرم زده احساسم را به دندان کشیدم تا رویشی دوباره داشته باشم...اری به همین سادگی طعم بی طعمی زندگی را چشیدم...احساس بودن را با بویدن خار بر خود نهیب زدم...وبر سجده درخت گیلاس بر او حسودی کردم...اری به همین سادگی خسته شدم...اسمان رفت و شب را بر خود جای گذین کرد...اری دوباره اغاز میکنم تنها به این خاطر که به پایان ناندیشم...عادت قدیم چشمهایم را کنار گذاشتم...و گریستم...اری به همین سادگی ادم عاشق ميشود

/ 148 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
*Tina

قلبتم مثل دو تا چشم سياته .........آخه ظالم زير پاتم يه نــــــــــگاه کن ...تا ببينی چه دلايی زيره پـــــاته ...مدال طلا به فروتن جونی داده می شه چون که روی دست همه تنبلهای پرشين بلاگو بسته ...من فکر کردم من مدال و ميگيرم ها اما انگاری تنبل تر از من هم هست و خودم خبر نداشتم ...من همين الان آپ کردم اول از همه هم به شما امدم خبر بدم چون خیــــــلی نــــــــاز و خوب و مهربــــونو دوست داشتنی هستـــی ...منتظرتم ...(امضا مزاحم هر روزی)

قطره

قلبت گذاشتم جای قلبم سفت و محکم ....ببینم تو قلب منو چیکارش کردی........اما اینو بدون اگرم دور بندازیش بازم با هات........

قطره

عشقت رابا تمام علایق جهان عوض نمی کنم تو برایم همه احساساتی وهمه آرزوها .ای سبزترین دعا :خلوص خلوتم را به رویا هایت هدیه کرده ام .به پا کی و نجابتت به تمامی دل های عاشق قسم که تو برایم خواستنی ترین سو گندی و من در اعماق این دشت پهناور عشق فقط سروش وصال تو را می شنوم.

قطره

عزیزم دیگه وقتش که آپ کنی مگه نمی دونی من محتاج نوشته هاتم.........

fatemeh

salam. kam lotfy minamaid jenabe foorootan!!!tooye weblogam dalile dir oomadanam ro goftam. alan ham oomadam coffee net. age khasty add kon mano .

ژیلا

سلام- هنوز آپ نکردی؟ ما منتظريم.راستی من اپم منتظرتم.

کمند

قهررررررررررررررررررررررررررررررررم. آشتی هم نميکنم .. روح بی روح ..

sima

تو چرا به روز نمی کنی .... حالا تو داری رکوردو می شکنی ها .... من به روزم

آینه

... و به همين سادگی يا شايد خيلی ساده تر عاشقی از سرش مي‌پرد!